Close

Гра в Лазертаг

DARK LIGHT чи Лазертаг — що це?

Лазертаг — це захоплююча тактична гра із застосуванням новітніх технологій. Суть лазертага полягає в тому, щоб вразити гравців супротивника спеціальним інфрачервоним променем, абсолютно безпечним для здоров’я людини. Це динамічна рухлива гра за своїм принципом нагадує пейнтбол. Від останнього її відрізняє застосування сучасної лазерної техніки і максимальне наближення до умов реального бою. Гра проходить без больових відчуттів, що дозволяє грати і дорослим і дітям.

Як грати в Лазертаг?

Гра в лазертаг — це імітація справжнього спорядження за допомогою лазерного бластера і особливої ​​екіпіровки. Гравці одягають жилети, які оснащені світяться сенсорами, в руки видається лазерний автомат, що стріляє інфрачервоним променем. Датчики на жилеті фіксують попадання суперників. «Потерпілий» відчуває «поранення» як вібрацію і світлову індикацію приймача на жилеті. Все поразки і перемоги гравців записуються електронним пристроєм, що без праці допомагає визначити команду переможців. Мета гри — набрати якомога більше очок для себе і своєї команди.

Переваги лазертага

 1. Гра володіє високим рівнем безпеки. Попадання в ціль фіксується сигналом датчика, а не фізичним контактом.
 2. Грати можна в будь-який зручний одяг, без масок і захисних костюмів.
 3. Постійна активність під час гри розвиває рухливість у дітей, орієнтованість в просторі, швидкість, мислення, тактичні навички, прищеплює командний дух.
 4. Для дітей лазертаг замінює комп’ютерні ігри, але на відміну від комп’ютера розвиває фізично, відучує від жорстокості в іграх.
 5. Максимум задоволення для Вас і Вашої дитини, поєднуючи активний та сімейний відпочинок.

Спорядження для лазертага

Жилет — розроблений на основі багаторічного досвіду, що дало можливість максимально наблизити його до ідеалу, необхідному гравцям. Його вага 1,8 кг. Кожен жилет забезпечений налаштованим ременями — це дозволяє щільно підігнати його до тіла гравця будь-якої комплекції. Жилет забезпечений мультіцветние світлодіодами, своїм кольором показують командну приналежність гравця (червона, синя, зелена або жовта команда), і 6-ма вібросенсорамі, розташованими на спині, грудях і плечах. При поразок вібросенсора, він починає блимати і вібрувати, дозволяючи гравцям визначити конкретне місце ураження. Жилет обладнаний засобами радіозв’язку з центральним комп’ютером і двома стерео динаміками.

Бластер — міцне, легке неймовірно чітке визначення. Вага його становить менше 1 кг, а спеціальна подвійна система лінз дозволяє точно вражати цілі, що знаходяться навіть на відстаней в 50 м. Бластер забезпечений датчиком поразки. З тильного боку бластера розміщений рідкокристалічний дисплей, на якому в режимі реального часу висвічуються основні показники гравця: ім’я, кількість влучень, кількість очок, ранг в грі.

Техніка безпеки гри в лазертаг

Для того щоб не піддавати себе та інших гравців можливих неприємностей, необхідно дотримуватися певних правил:

 1. Мінімальний вік гравців 7 років.
 2. При пересуванні по лабіринту не поспішайте, звертайте увагу на всі перешкоди і перешкоди, через які можна впасти.
 3. Для гри в лазертаг одягайте відповідне взуття, бажано кросівки.
 4. Неприпустимий будь-який фізичний контакт під час гри (будь-які торкання рукою, ногою або зброєю іншого гравця).
 5. Якщо зброя не стріляє або виникли будь-які інші технічні труднощі, негайно звертайтеся до інструктора.
 6. У разі якщо хтось із гравців отримав травму, НЕГАЙНО повідомити про це інструктора.
 7. ЗАБОРОНЕНО грати в стані алкогольного сп’яніння.