Дитячий день народження Одеса

Для проведення Дитячий День народження Одеса досить орендувати клуб Сталкер на 2-3 години. В оренду залу входять лазерні бої в лабіринті та ігри у віртуальному тирі. Клуб орендується тільки для Вашої компанії.

Заходи проходять у святковій атмосфері. Разом з суперником Ви можете відзначити свою перемогу за святковим столом. У кафе Вам запропонують різні варіанти піц, холодні і гарячі страви, десерти і напої, які люблять і дорослі, і діти.

Як додаткову розвагу в лазерний клуб Одеса ми пропонуємо провести КВЕСТ за різними сценаріями, де діти можуть проявити свою винахідливість і кмітливість.

Урізноманітнюють і доповнять дитяче свято аерохокей і баскетбол. У лазер-клуб Сталкер Ви можете замовити для дітей Піньята з цукерками і сюрпризами.

Прайс-лист

Оренда клубу

У клубі Сталкер Ви можете організувати дитячий День народження, корпоративну вечірку або просто повеселитися з друзями. В оренду залу входять ігри в лабіринті і віртуальному тирі. При замовленні погодинної оренди сторонніх в клубі немає. Для проведення свята треба заповнити форму нижче і ми з Вами зв’яжемося.