Close

Лазер клуб Сталкер

Лазерний клуб Сталкер Одеса працює вже 15 років і встиг завоювати серця багатьох постійних клієнтів. Гра в лазертаг – це ідеальне поєднання спорту, розваг та адреналіну для гравців різного віку. У клубі є ігрова зона (лабіринт), віртуальний тир, кафе на 40 посадочних місць.

Якщо Ви хочете організувати День народження Одеса, провести корпоратив Одеса або просто розважитись з друзями, то лазерний клуб «Сталкер» втілить Ваші мрії в реальність. Ви можете взяти участь не тільки в командних іграх, а й орендувати зал для Вашої індивідуальної гри.

Ми впевнені, що Ви отримаєте величезну кількість вражень від активного відпочинку і захоплюючих ігор в реальному часі.

Ігрова зона являє собою лабіринт, площею 260 квадратних метра, що складається з декількох приміщень, розділених перегородками різної форми. Лабіринт оснащений сценічним димом, світловими спецефектами, сучасним звуковим оформленням. 

Одночасно в лабіринті можуть грати не більше 14 чоловік. Гравці  поділяютсья на дві команди – червоні, сині, жовті або зелені. Гра триває 10, 15, 20 хв. за Вашим вибором. 

Проведіть Дитячий день народження в Лазер клубі Сталкер, для чого Вам достатньо орендувати наш клуб на два або три години. В оренду клубу входить атракціон-лабіринт, а також віртуальний тир.

У клубі Сталкер Ви можете організувати Дитячий день народження або корпоративну вечірку. Для проведення свята Вам достатньо орендувати клуб на 2-3 години. В оренду залу входять гри в лабіринті і віртуальному тирі.

Наявність великого простору в нашому клубі дозволяє запросити своїх аніматорів для розваги гостей. Але тоді вам необхідно орендувати клуб мінімум на 3-4 години. Для проведення свята, Вам необхідно заздалегідь забронювати час на потрібну дату. Для цього Ви можете залишити свою заявку на нашому сайті в розділі ‘‘Оренда залу’‘, або зв’язатися з адміністратором по телефону. День народження в нашому клубі, гарантує вашим дітям чудове свято, а батькам – мінімум турбот.

Як додаткові розважальні послуги, ми також пропонуємо Вам ігрові автомати аерохокей і баскетбол за окрему плату, де хлопці можуть відмінно урізноманітнити свій відпочинок. У лабіринті діти зазвичай грають по двадцять хвилин за один захід.

У кафе Вам нададуть на вибір різні варіанти меню з десертами, напоями та ситними стравами, які люблять і дорослі, і діти. Вас чекає привітний персонал і високий рівень обслуговування.

У меню кафе-бару представлений широкий вибір страв, такі як холодні закуски, гарячі страви, салати та десерти, а також великий вибір напоїв на будь-який смак. У кафе лазерного клубу «Сталкер» Ви весело і комфортно можете провести дитячий день народження Одеса.

Послуги