DARK LIGHT або Лазертаг - що це?

Ігрова зона являє собою лазерний лабіринт площею 260 м2. Лазертаг в Одесі – це динамічна рухлива гра з застосуванням новітніх технологій, за своїм принципом нагадує пейнтбол. Суть лазертаг полягає в тому, щоб вразити гравців суперника інфрачервоним променем, абсолютно безпечним для здоров’я людини.

Гра в лазертаг – це імітація справжнього лазерне бій. Гравці одягають жилети з сенсорами, в руки видається лазерний бластер, що стріляє інфрачервоним променем. Одночасно в лазерний лабіринт можуть грати до 14 осіб, які діляться на 2, 3 або 4 команди – червоні, сині, жовті, зелені. Гра ділиться 10, 20, 30 хв. за Вашим вибором.

Гра в лазертаг – це ідеальне поєднання спорту, розваг та адреналіну для гравців різного віку. Лазерні бої проходять без больових відчуттів, що дозволяє грати в лазертаг і дорослим, і дітям. Якщо ви хочете організувати свято, провести корпоратив Одеса або просто повеселитися з друзями, лазерний клуб Сталкер втілить Ваші мрії в реальність.

Гравці проходять інструктаж, діляться на команди, одягають жилети і заходять в лабіринт, де відбуваються лазерні битви. Датчики на жилетах фіксують попадання суперників. «Потерпілий» відчуває «поранення» як вібрацію світловий лампочки на жилеті. Мета гри – набрати якомога більше очок для себе і своєї команди.

Преимущества лазертаг:

-высокий уровень безопасности игры

-игра развивает активность детей, ориентированность в пространстве, скорость мышления ,тактические навыки, прививает командный дух

-играть можно в любой удобной одежде

-заменяет компьютерные игры

-максимум удовольствия для Вас и Вашего ребёнка , совмещая активный и семейный отдых Одесса.

Техника безопасности :

-минимальный возраст игроков 7 лет

-одевайте удобную спортивную обувь

-при передвижении по лабиринту не спешите , обращайте внимание на препятствия

-недопустим физический контакт во время игры

-запрещено играть в состоянии алкогольного опьянения

Прайс-лист

Оренда клубу

Ви можете взяти участь не тільки в командних іграх, а й орендувати зал для Вашої індивідуальної гри. Ми впевнені, що Ви отримаєте величезну кількість вражень від активний відпочинок Одеса і захоплюючих ігор в реальному часі.